Styret og tillitsvalgte

STYRET

Styreleder

Elizabeth Wirsching, Oslo
Arbeider i BINGN og Antroposofisk selskap
Tlf.: +47 476 23 744
E-post: elizabethwirsching@gmail.com

Styremedlemmer

Odd Jarle Stener Olsen, nestleder
Pensjonert bonde, lærer
Tlf.: +47 975 43 060
E-post: oj.stener.olsen@gmail.com

Finn Dale-Iversen
Bonde, Bergsmyrene gård
Tlf: 909 88 350
E-post: finndale@online.no

Eric Brinkhof
Bonde og birøkter, Solhagen
Tlf: 4833 2258
E-post: eric.brinkhof@gmail.com

JM Vibhoda Holten
Fagleder agroøkologi
Tlf: 916 98 010
E-post: vibhoda@vitalanalyse.no

 

Varamedlemmer

Ellen Marie Forsberg
Seniorrådgiver
Tlf: 906 47 371
E-post: ellen.m.forsberg@gmail.com

Ludovica Ansaloni
Bonde
Tlf:
E-post: ludovica.ansaloni@gmail.com

 

Regelverksutvalget for Demeter

Lene Stangnes, leder
Bonde, Sørgard’n
Tlf.: + 47 986 64 029
E-post: lenstang@online.no

Pierre Sachot
Bonde
Tlf.: +47 975 66 860
E-post: sachot.p@gmail.com

Ellen S. Gabriel
Lærer
Tlf: 9760 2114
E-post: ellen.s.gabriel@gmail.com